Objekti aadress: Kadaka puiestee 165c ja 165d, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond 

Arhitektuur: Arhitektuuristuudio Paavo Kais OÜ 

Teostatud projekti staadium:  Eelprojekt, põhiprojekt 

Teostatud ehitusprojekti osa:  

Teostatud projekti staadium:  Tööprojekt 

Teostatud ehitusprojekti osa:  

  1. aasta lõpuks valmivad ruudukujulise põhjapinnaga 7-korruselised Kadaka kodud on projekteeritud vastavalt kehtivatele B-energiamärgise nõuetele, mis tagavad madalad ekspluatatsioonikulud. 

Hoone soojusvarustus on lahendatud kaugkütte baasil. Kaugkütte täisautomaatne komplektne soojussõlm paigaldatakse korterelamu tehnoruumi. Soojusvarustuse sõlmest toimub edasine hargnemine lõpptarbijate suunas üldpõrandakütte kollektoritesse, kust omakorda toimub hargnemine korterite põrandakütte kollektoritesse, mis asuvad korterite esikutes. Vesipõrandakütte puhul on temperatuurijaotuse profiil väga ligilähedane ideaalsele soojajaotusele, sest soojuskiirgus leiab korraga aset terve ruumi põrandapinna ulatuses. Samuti puudub intensiivne soojuse ringlus erinevates ruumiosades, mis vähendab märgatavalt tolmu liikumist õhus.  

Optimaalse sisekliima tagamiseks nii talve- kui ka suveperioodiks on elamusse igasse korterisse projekteeritud individuaalne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem koos korteripõhise ventilatsiooniseadmega. Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem tagab ruumis alati puhta õhu ja ühtlase temperatuuri (st puhta õhu sisse juhtimine ei tekita ebamugavat külmatunnet) ning garanteerib väiksemad küttearved. 

http://fundehitus.ee/kadakakodud/