Objekti aadress: Treiali tee 2/4, Peetri alevik, Rae vald, Harju maakond 

Arhitektuur: Diagonaalprojekt OÜ 

Teostatud projekti staadium:  Põhiprojekt 

Teostatud ehitusprojekti osa:  

Treiali 2/4 ärimaja puhul on tegemist kahekorruselise komplekshoonega, mis pakub rendipinda väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes tegelevad tootmise ja kaupade töötlemisega ning vajavad lisaks kontoripinnale ka tootmis- ja laopinda. Hoone kogupindala on ca 4800 m². 

Soojusvarustuse ja soojavee tootmiseks on hoonesse projekteeritud gaasikatel ning lisaks õhksoojuspumbad. Ladudes on soojuskandjaks õhk ning kontoriosasse on paigaldatud radiaatorid.  

Optimaalse sisekliima tagamiseks on bürooruumidesse paigaldatud soojustagastusega ventilatsiooniagregaadid. Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem tagab ruumis alati puhta õhu ja ühtlase temperatuuri (st puhta õhu sisse juhtimine ei tekita ebamugavat külmatunnet) ning garanteerib väiksemad küttearved. Lisaks varustatakse bürood (v.a. põhja poolsed) ka SPLITtüüpi inverter-õhukonditsioneeridega. 

Laoruumide ventilatsioon on lahendatud väljatõmbe ventilaatoritega ja värskeõhu restidega välisustes ja/või välisseintes. Energiasäästu eesmärgil on väljatõmbe õhule paigaldatud soojusvaheti, millest saadavat soojust kasutatakse ära hoone küttesüsteemis.